10 подій, які ми радимо відвідати на цьому тижні в Черкасах

Огляд найближчих подій, на які варто сходити з другого по восьме березня

Міркуєте, як корисно та цікаво провести час на цьому тижні? «Громадське: Черкаси» підготувало підбірку подій, які варто відвідати.

6 березня

Виставка «З бабусиного комоду: жіночність на всі часи». Який вигляд мала модниця-черкащанка 50-60 років тому? Артефакти з музейних колекцій змальовують цей образ.

Коли: 16:00 – 17:00

Де: Черкаський обласний краєзнавчий музей

Комедійно-музичне дійство «Звинувачується жінка». Глядачі стануть свідками унікального судового процесу чоловіків проти жінок.

Коли: 18:30

Де: Черкаський міський будинок культури імені Івана Кулика

«Технонічь». Техно рейв твого міста: ARK9, Exy, Sage, katana dj.

Коли: 22:00

Де: Черкаський міський палац молоді

7 березня

Фінансова гра-тренінг «Життєвий Капітал». Для дітей від 13 років це хороша можливість безпечно вивчати дорослий світ. Для дорослих це можливість переоцінки і переосмислення багатьох важливих в житті речей.

Коли: 11:00 – 16:00

Деталі за посиланням.

Майстер-клас з плетіння ловців снів. На майстер-класі навчать створювати ловець снів – сувенір та амулет, який має фільтрувати нічні сни.

Коли: 13:00 – 14:00

Де: Черкаський краєзнавчий музей

Вартість: 50 гривень

Інтерактивна зустріч для чоловіків «Я стану татом». Експертка у галузі сімейної та перинатальної психології відповість на запитання, які хвилюють майбутніх татусів. Яким я буду батьком? Чи впораюся з фінансовим забезпеченням сім’ї? Як мені поводитися під час вагітності та пологів?

Коли: 13:00 – 14:30

Де: Центр розвитку особистості «Evolution»

Психологічний тренінг «Внутрішня дівчинка. Почути себе». Тренінг для тих, хто хоче почути себе. Щоб стати собою. Може не зручною для когось, але щасливою для себе.

Коли: 14.00 – 16.00

Де: Святотроїцька, 55, офіс 48

Вартість: 250 гривень

8 березня

Екскурсія-прогулянка «Стара Митниця: звідси починались Черкаси». Авторська екскурсія перенесе в далеку минувшину рідного міста. Музейна експозиція та трішки уяви – все, що знадобиться для віртуальної прогулянки вуличками старої Митниці.

Коли: 12:00 – 13:30

Де: Черкаський обласний краєзнавчий музей

Квартирник у «Промолоді». Пісні, спілкування, кураж від соліста місцевого гурту «Сонце в кишені» Олександра Дубини.

Коли: 19:00 – 21:00

Де: Симоненка вулиця, 5. ГО «Промолодь»

Концерт Бумбокс. Таємний код. Альбом записали в Україні, Франції та Сполучених Штатах Америки. Складається з двох частин, в якому вперше за 15 років існування гурту «Бумбокс» буде більше 11 пісень. Три з них стали суперхітами: «Безодня», «Твій на 100%» і «Тримай мене».

Коли: 19:00 – 22:00

Де: ДК «Дружба народів»

Квитки тут