10 подій, які ми радимо відвідати цього тижня в Черкасах

Огляд найближчих подій, на які варто сходити з дев’ятого по п’ятнадцяте грудня

Робота роботою, а відпочивати треба. Тому «Громадське: Черкаси» підготувало підбірку цікавих подій, які варто відвідати на цьому тижні – з дев’ятого по п’ятнадцяте грудня.

9 грудня

1.«Чорний ворон». Триває показ українського кіно. Картину зняли за однойменним романом черкащанина Василя Шкляра. Стрічка розповідає історію життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки.

Коли: показ фільму буде до 18 грудня

Де: кінотеатр «Мультиплекс» в «Дніпро Плаза», кінотеатр «Україна»

2. Вечір старовинного українського танго. Всесвітній День аргентинського танго відзначається 11 грудня. З нагоди цього свята в краєзнавчому музеї організовують вечір старовинного українського танго. Танцюють викладач школи танго Віта Кулик та Олександр Довгань.

Кожен охочий освоїти па в танго зможе спробувати під час заходу.

Коли: 18:30-20:30

Де: Черкаський обласний краєзнавчий музей, вул. Слави, 1

Попередньо треба забронювати квитки. Це можна зробити за номерами:  067 471 77 73 та 050 313 75 05.

3. Три художниці відкриють спільну виставку картин «Три мелодії для інтроверта». Експозиція міститиме колажі з паперу Ірини Бондар, графічні роботи Наталії Корольової та текстильні колажі (аплікації) Ірини Хабарової.

Коли: 10:00 – 18:00

Де: Художній музей, вул. Хрещатик, 259

Виставка діятиме до 14 грудня.

10 грудня

4. Психологиня Вікторія Гуро проведе майстер-клас «Як навчитися пробачати і відпускати?». Вона поговорить про бажання жити щасливо, про любов, якої вистачить на всіх, про плани на майбутнє, про «дозволити собі»… лише за умови,  що образа змінена на пробачення.

Коли: 18:00-19:00

Де: Простір розвитку «City Square», вул. Остафія Дашкевича, 19

5. Семінар «Хто така успішна людина? Які навички формуються в класі «Дошкільнята». На зустрічі психологиня Наталія Гурець визначить критерії успіху і перелік якостей характеру, здібностей людини, які необхідні, щоб досягнути життєвих цілей.

Коли: 18:00-20:00

Де: Montessori Family Черкаси, вул. Пастерівська, 57

Вхід вільний

13 грудня

6. Показ стрічки франко-польського режисера Романа Поланського «Венера в хутрі». Вона була номінована на «Золоту пальмову гілку» та виграла «Сезар» за найкращу режисуру.

Про що фільм: режисер Тома весь день шукав виконавицю на головну жіночу роль для постановки п’єси за мотивами повісті австрійського письменника Леопольда фон Захера-Мазоха «Венера в хутрі». Він вже збирався йти додому, коли на порозі неочікувано з’являється загадкова Ванда.

Коли: 19:30

Де: Ambros HUB, вул. Благовісна 170 (4-й поверх колишньої тютюнової фабрики)

Вхід вільний

14 грудня

7. Благодійний захід «Краса без перешкод». Благодійний фонд «Життя без перешкод» організовує цей захід, щоб зібрати гроші на придбання слухового апарату Анастасії Іжко.

На святі покажуть свої таланти вихованці творчих колективів ЦДЮТ та музичної школи №2. Буде показ дизайнерського одягу від «MIFIDA models».

Коли: 12:00 – 15:00

Де: бульв. Шевченка, 385, ТРЦ «DEPO’t center»

8. Вечір подяки добра. Психологи, медичний капелан, іміджмейкер розкажуть про те, що їм заважало досягати певної мети в житті. Як визначати ці перешкоди та позбавлятися від них, як на місце старих вбудовувати нові моделі поведінки та як виявляти свої пріоритети.

Коли: 15:00-19:00

Де: вул. Остафія Дашкевича, 19, Центр розвитку родини «І’M Family»

Квиток – 400 гривень

9. Театралізоване етнодійство «Чудасія на Андрія». Відбудеться показ моделей стилізованого одягу, конкурс віночків та національних костюмів, дівочі ворожіння.

Коли: 17:00 – 18:00

Де: Обласний краєзнавчий музей, вул. Слави, 1

10. Розповiдь про похiд в Гiмалаях. Олексій Келін, співзасновник компанії Fram Equipment, розкаже про похід-експедицію української команди клуба Глобус в Гімалаях восени 2019 року. Він говоритиме, що дають самостійні трекінги в Непалі, як вирішувати логістику, як готуватися до великих експедицій.

Коли: 17:00-19:00

Де: Готель «Оптіма Черкаси», вул. Лазарева, 6

Вхід вільний

Фото на головній Віталія Пітвала