10 подій, які ми радимо відвідати на цьому тижні в Черкасах

Огляд найближчих подій, на які варто сходити з десятого по шістнадцяте лютого

Міркуєте, як корисно та цікаво провести час на цьому тижні? «Громадське: Черкаси» підготувало підбірку подій, які варто відвідати.

10 лютого

1. Акройога.  Акройога – це фізична практика, яка поєднує в собі елементи йоги і акробатики. Якщо хатха-йога – це подорож вглиб себе, то в акройоге внутрішня робота над собою відбувається через зовнішнє взаємодія і контакт з іншими людьми. Заняття підходять як новачкам, так і практикуючим йогу.

Коли: 20:00 по 21:30

Де: Dharma Yoga Club, вул. Гуржіївська, 58

11 лютого

2. Психіатрія. Що вам буде корисно знати. Лекція буде корисна як для тих, хто працює з людьми, так і для тих, хто хоче розібратися в собі, але соромився спитати. Лекцію веде психіатр, нарколог, доктор центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору МВС України в Черкаській області Михайло Снітко.

Коли: 19:00 – 20:30

Де: Небесної Сотні, 30, офіс 515

3. Вистава «Гормон кохання, або тестостерон». Це справжня детективна історія з розслідуваннями, чварами, бійками та розчаруваннями.

Коли: 18:30 – 20:30

Де: Черкаський міський Будинок культури імені І. Кулика

13 лютого

4. Інтелектуальна гра на табуйовані теми. Експериментальна гра в жанрі так званої «чорнухи». Всі теми, що були табуйовані в інших іграх, стають актуальними в цій.

Коли: 19:00 – 22:00

Де: арт-кафе «Паприка»

Реєстрація на гру

14 лютого

5. Захід для закоханих «ProЗадоволення». Присвячений таїнству відносин і мистецтву бути разом,  досліджувати один одного, пізнавати нове і ділитися найважливішим. Ведучі вечора – сексологиня та масажистка.

Коли: 18:30 – 21:30

Де: Центр розвитку особистості «Evolution», вул. Небесної сотні, 105, офіс 419

6. Вистава «Чоловічий рід в єдиному числі» від театру «Чорний квадрат». Вистава мовою оригіналу (російська). Мінімум вульгарності, нуль порнографії, максимум відвертості. Робота сповнена іскрометного гумору, легка та приємна, призначена для тих, кому потрібно підняти настрій.

Коли: 19:00 – 22:00

Де: Черкаська обласна філармонія

Квитки замовляти тут

15 лютого

7. День відкритих воріт у майстерні PreciousLab. Це майстерня з відкритим доступом, куди люди приходять і роблять щось своїми руками. На зустрічі активісти проведуть екскурсію устаткуванням і навчать робити принт на одяг за free donate.

Коли: 12:00 – 17:00

Де: Чигиринська 11/1, зупинка «Хлібзавод»

Вхід вільний

8. Вечір домашнього музикування. Музику композиторів XVIII – XIX століть – відомі та майже невідомі твори Георга Генделя, Карла Бома, Леопольда Моцарта, Томазо Джордані виконають викладачі та учні дитячих черкаських музичних шкіл №1 та №3.

Коли: 15:00 – 16:00

Де: артстудія Черкаської обласної бібліотеки імені Тараса Шевченка

9. Cuddle party. Це безпечний простір, де ви можете досліджувати себе, свої кордони і почуття в контакті з іншими людьми.

Коли: 17:00 – 20:30

Де: вул. Верхня Горова

Реєстрація обов’язкова за посиланням

10. Літературний клуб «Букмоль». Дітям читатимуть вголос книжку Робберехта Тьєррі «Про вовка, який випав із книжки». Після читання діти візьмуть участь у майстер-класі – створюватимуть вовка з паперу. Зустріч для дітей від п’яти років.

Коли: 11:00 – 12:00

Де: кафе «3:16», ТЦ «Транзит»

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова

Фото на головній Віталія Пітвала