10 документальних фільмів та серіалів безкоштовно на Netflix

Фільми доступні англійською мовою, компанія поступово додаватиме субтитри різними мовами

Netflix виклав у відкритий доступ добірку документальних фільмів та серіалів. Про це йдеться на сайті компанії.

Раніше Netflix дозволяв вчителям безкоштовно переглядати документальні фільми у класах. Через пандемію та карантин компанія опублікувала підбірку на своїй  YouTube-сторінці. Фільми доступні англійською мовою, компанія буде поступово додавати субтитри різними мовами.

До кожної стрічки Netflix також опублікував освітні матеріали на своєму сайті.

Серіал «Our Planet» (Наша планета) — про планету, тварин і те, як кліматичні зміни впливають на життя Землі. Це перший документальний фільм про природу, який створив Netflix.

«13th» (Тринадцята) — фільм про 13-ту поправку до Конституції США, яка забороняє рабство і будь-яку примусову працю, крім тих випадків, коли така праця є покаранням за злочин.

Перший сезон «Abstract: The Art of Design» (Абстракція: Мистецтво дизайну) — про сучасне мистецтво дизайну.

«Babies» (Діти) — серіал досліджує подорож від безпорадного новонародженого до незалежного малюка.

«Chasing Coral» (У пошуках коралів) — фільм розповідає про вчених, фотографів і дайверів, які досліджують зникнення коралів.

Серіал «Explained» (Розʼяснення) — у кожному епізоді будуть висвітлюватися поточні події й соціальні тенденції у таких сферах як політика, наука, історія й поп-культура, а також інтерв’ю з деякими з найбільш авторитетних експертів у цих областях.

«Knock Down the House» (Знести будинок) — фільм про передвиборчі кампанії чотирьох жінок, які брали участь у виборах до Конгресу США у 2018 році.

«Period. End of Sentence» (Менструація. Кінець вироку) — документальний короткометражний фільм про жінок, які борються зі стереотипами про менструацію у сільській місцевості Індії.

«The White Helmets» (Білі каски) — короткометражний документальний фільм, знятий в Алеппо, Сирії й Туреччині на початку 2016 року. Стрічка розповість про трьох добровольців-рятувальників, які ставлять все на карту, щоб врятувати мирних жителів, постраждалих у результаті війни.

«Zion» (Сіон) — короткометражний документальний фільм про Сіона Кларка, молодого бійця, народженого без ніг, який виріс у прийомній сім’ї.

Джерело: Inspired